Новинка на ринку України. Підвіконня Kraft, білі та в кольорі.

Довгоочікуване підвіконня на яке всі так довго чекали: гладка та шовковиста поверхня, доволі міцні ребра жорсткості та відмінна середня ціна.

Kraft-це декоративний паперо-шаруватий пластик HPL сучасний легкий, міцний та довговічний матеріал. Підвіконня з даного матеріалу стійке до вологості та води, гарячих рідин і миючих засобів, УФ-випромінення, мікроорганізмів, грибків та комах. ДПШП/Kraft-це принципово важкозаймистий та поганогорючий матеріал.

Підвіконня  Plastolit –це  ультрасучасні, надміцні підвіконня, які стають справжньою паличкою-виручалочкою, коли потрібно грамотно і комфортно облаштувати приміщення. Враховуючи розмір і форму, підвіконня Пластоліт може акцентувати увагу на незвичайної форми віконному прорізі, а і навпаки злитися воєдино з околооконным простором. Розглядаючи доцільність використання підвіконь даного виробника в різних приміщеннях, потрібно відзначити, що на кухні їх нерідко поєднують з стільницею. У спальні можна обладнати затишне місце для відпочинку, використовуючи більш широкий виріб. У дитячій кімнаті Пластоліт допоможе заощадити місце,—  цей підвіконня чудово справляється з роллю робочого столу.

Іматація штучного мармуру. Якість Crystalit не поступається Данке,а ціна дешевша!

Високоміцна структура з потовщеними стінками та ребрами жорсткості, розроблена німецькими спеціалістами. Основа підвіконня проходить через особливий обробляючий центр, що гарантує бездоганну якість поверхні Crystalit.

Виготовляється з високоякісних та екологічних матеріалів, що відповідають європейським вимогам. Підвіконня Crystalit утворюється з двох головних складових:

  1. Основа підвіконня виготовлена з жорсткого ПВХ, яка завдяки високоміцній структурі витримує підвищені навантаження (тиск, згин, удар і т.д.).
  2. Декоративне покриття — багатошарове акрилове покриття Elesgo (Німеччина), Поверх покриття наноситься захисна плівка товщиною 65 мікрон, яка знімається після завершення ремонтних робіт.

Обмежений бюджет — не привід нехтувати стилем і красою! Komfort — красиве і міцне економ рішення, завдяки якому ви забудете про дешеві шорсткі підвіконня. Доступне підвіконня може виглядати блискуче, якщо це — KOMFORT.

Покриття — декоративна плівка з вишуканими малюнками дерева і мармуру. В колекції є текстурні і абсолютно гладкі рішення. Насичені кольори і витончені декори підвіконня додають стильну родзинку навіть бюджетному інтер’єру.

Основа — оригінальна фірмова конструкція ребер жорсткості, яка забезпечує високу міцність підвіконня при стандартних навантаженнях на підвіконня. Бездоганна надійність і безпечна екологічно чиста сировина роблять Komfort найміцнішим серед підвіконь економ класу.

Характеристики підвіконня KOMFORT:

1.Несприйнятливість до впливу вологи

2.Елегантний дизайн

3.Глянцева поверхня, благородні декори і малюнок натурального дерева