Компанія «Будстандарт» розпочала свою діяльність на весні 2008 року. Ми працюємо над тим, щоб наш клієнт вдома чи на роботі відчував себе комфортно, прагнемо зробити ваш дім чи робоче місце теплим, безпечним та красивим. Ми усвідомлює свою відповідальність перед кожним клієнтом, який надає перевагу нашим виробам.

Основна ціль нашої компанії – надання високоякісних послуг по виготовленню і встановленню металопластикових вікон і дверей, сонцезахисних жалюзі усіх типів та воріт: відкатних, розпашних,гаражних. Надаємо повний комплекс робіт — від інженерно технічних розрахунків до встановлення та післягарантійного обслуговування. Маючи великий досвід і кваліфікованих спеціалістів, ми можемо втілити в життя самий найсміливіший проект ставлячи перед собою все нові і нові вершини. Результатом нашої багаторічної роботи є тисячі вдячних клієнтів і лідируючі позиції в галузі автоматичних огороджувальних воріт і металопластикових вікон. Усвідомлюючи те, що при виборі вікон споживач дотримується критеріїв найвищої якості в поєднанні з найкращими теплоізоляційними характеристиками за помірну ціну, ми рекомендуємо споживачам найкращі варіанти рішень.

Заміри, доставка та демонтаж по місту безкоштовні. Ми гарантуємо високу якість та комплектацією всім необхідним – водозливи, козирки, підвіконники, антимоскітні сітки, горизонтальні та вертикальні жалюзі, тканеві ролети.

Ми, являємось єдиними офіційними представниками компанії DoorHan з 2008 року в нашому регіоні. Наша компанія співпрацює з такими компаніями як: VEKA , VIKNAR’OFF, DoorHan, ALUTECH, Валько, Данке.

«Люди забувають, як швидко ти робив роботу — але вони пам’ятають, як добре ти її зробив.»
Howard W. Newton