Гаражні секційні ворота RSD02

Гаражними називаються побутові ворота невеликих і середніх розмірів з невисокою інтенсивністю використання. Гаражні ворота використовуються для закривання приватних гаражів в котеджах, а також для інших нечасто  відкривних пройомів невеликих розмірів. Типи підйому – будь-які . Сендвич – панелі 14 кольорів і 4 віріанти дизайну. Термін служби гаражних воріт – до 25 років.

Монтажні опції – замикаючі пристрої, хвіртки, вікна, ручний або автоматичний привід, додаткові системи безпеки.

Конструкція сендвіч-панелей DoorHan

Сендвіч-панелі DoorHan складаються з двох листів оцинкованої сталі, заповнених сучасним високоякісним утеплювачем – пінополіуретаном. Передні і задні стальні листи не завальковані один з одним і для підвищеної термоізоляції мають розрив «місток холоду». В місцях стикування поліуретан ізольований негігроскопічним ( не вбираючий влагу) і не згинаючим ущільнювачем 0 енергофлексом . В місцях , де відбувається кріплення петель, з’єднуючих панелі полотна, розміщені металеві пластини, які забезпечують підвищену міцність з’єднання  і збільшують жорсткість і зламостійкість конструкції воріт. Група компанії DoorHan виробляє 2 типа панелей – звичайні і панелі з захистом від защемлення пальців.

Гаражні ворота серії RSD02 розраховані на установку в пройоми як не великих ,так і середніх розмірів. Секційні ворота серії RSD02 виготовляються з широким вибором найбільш поширених типів підйому, повністю відповідних всьому спектру можливих умов монтажу. Різноманіття типів підйому  дозволяє вмонтовувати їх у гаражі , практично з будь геометрією внутрішнього простору. Торсійний механізм , застосовуваний для балансування полотна воріт серії RSD02 , розрахований на 25 000 циклів відкривання / закривання. За бажанням замовника в полотно воріт може бути встановлена ​​врізна хвіртка . Полотно воріт RSD02 виготовляється з сендвіч -панелей будь-якого виду , типу поверхні і кольору , пропонованих DoorHan.

Врізна хвіртка з порогом серії V4 забезпечує додатковий прохід в гараж , що дозволяє потрапити в нього при закритих воротах. Завдяки вдосконаленій конструкції і спеціально розробленої системі алюмінієвих профілів , хвіртка володіє високим ступенем надійності. Для забезпечення герметичності і збереження термоізоляційних властивостей воріт , по периметру хвіртки використовується подвійна система ущільнювачів. Хвіртка обладнана дотягувачем з ковзаючою шиною , непомітним з зовнішньої і внутрішньої сторони воріт. Сам дотягувач вбудований в проріз , а його шина входить в комплект профілів хвіртки .

В стандартний комплект врізної хвіртки входить надійний механічний замок з ручкою.

Механічний замок автоматично блокує полотно воріт при закриванні.

Всі секційні ворота DoorHan оснащені спеціальними ручками, які дозволяють відчиняти ворота вручну. Вони виступають витонченим декоративним доповненням до дизайнерського виконання воріт. Ергономічна форма ручки полегшує процес відкривання воріт.

Природне освітлення гаражу вам забезпечує привабливі вікна DoorHan, для заповнення яких використовується ударостійке скло. Вікна можуть бути декорованими ромбо- та хрестоподібними вставками з металевого переплетіння золотого кольору.

Для автоматизації гаражних секційних воріт ГК DoorHan пропонує широкий модельний ряд електроприводів , кожен з яких розрахований на певні габарити , вага полотна та інтенсивність

використання воріт. Автоматика DoorHan проста в установці , програмуванні та управлінні , володіє високими експлуатаційними характеристиками , великим ресурсом роботи , відповідає сучасним

тенденціям в дизайні.

Електроприводи , завдяки функціям плавного запуску і зупинення , відчувають мінімальні навантаження , за рахунок чого значно збільшується  їх термін служби. Приводи DoorHan стабільно функціонують при перепадах напруги. При бажанні вони можуть бути налаштовані на автоматичне закривання воріт після закінчення певного часу. При виникненні перешкоди для вільного руху полотна воріт , відбувається автоматична зупинка двигуна , що дозволяє уникнути аварійних ситуацій. У режимі очікування автоматика має мінімальне електроспоживання , а в разі відключення живлення може бути розблокована за допомогою ручної системи розчеплення.

 

 1. Пружинно-торсійний механізм
 2. Кінцевий П-образний опорний кронштейн
 3. Верхній профіль
 4. Направляючі для полотна воріт
 5. Опора з роликотримачем і роликом
 6. Кутова стійка
 7. Бокова кришка
 8. Механізм захисту від обриву пружини
 9. Система кріплення до стелі
 10. Верхній опорний кронштейн
 11. Верхній ущільнювач
 12. Петля
 13. Полотно воріт із сендвич-панелі
 14. Задвіжка
 15. Нижній опорний кронштейн
 16. Нижній профіль
 17. Ручка