Завдяки способу відкривання відкатні ворота DoorHan займають мінімальний простір присадибної ділянки — полотно воріт, рухаючись по роликовим опорам, переміщується вздовж внутрішньої сторони огорожі, повністю звільняючи отвір для проїзду автотранспорту. Такий спосіб відкривання виключає необхідність розчищати простір перед воротами від снігу в зимовий час року.
Для найбільшої зручності експлуатації відкатні ворота DoorHan додатково можуть бути оснащені відповідною автоматикою і пристроями безпеки.
Особливості конструкції
Конструкція відкатних воріт DoorHan є консольною — у зоні отвору воріт відсутні підтримуючі і кріпильні елементи. Відкатні ворота складаються з щита, окантованого екструдованим алюмінієвим профілем, балки, силової рами, роликової системи, верхніх і нижніх уловлювачів. Силова рама призначена для кріплення на неї привідної
частини автоматики та елементів підвісу полотна воріт. На консольну балку кріпляться полотно, відповідна частина приводного механізму (зубчаста рейка) з кінцевими елементами, регулюючими роботу електроприводу. Для забезпечення стійкості до корозії всі сталеві елементи конструкції зсувних воріт DoorHan покриті шаром цинку
товщиною мінімум 12 мкм.

Відкатні ворота DoorHan, що виготовляються за індивідуальним замовленням, являють собою престижні ворота дорогого цінового сегмента. Напрямок зсуву — будь-який. Для виготовлення полотна відкатних воріт використовуються екструдовані профілі з алюмінію, 8 базових кольорів, сендвіч-панелі 14 кольорів і 4-х варіантів дизайну, 52 конструктивних варіанти виконання полотна, що в сумі дає більше 13000 варіантів. Термін служби зсувних воріт DoorHan — до 30 років. Опції — вбудовується в полотно воріт хвіртка, автоматика, вікна, електронні пристроі безпеки.
Розміри:
— висота верхньої кромки полотна (Н) 1000-3200 мм.
— ширина перекривається отвору (В) від 2000 до 7500 мм;