Безпечна багатофункціональна підвісна система — це інноваційне рішення, яке користується великою популярністю.

Такий успіх — результат застосування високоякісних матеріалів, низькій вартості в порівнянні з аналогами, а також ряду інших характеристик, що роблять безрамні розсувні системи особливими.

 

Переваги розсувних систем безрамного скління:

— Ми застосовуємо верхньоподвісну конструкцію і створюємо безпорогові безрамні системи. Вони на порядок зручніше в експлуатації завдяки відсутності перешкод в отворах і можливістю повністю розсунути перегородки, прибравши кордони між приміщеннями. Вони створені для розсувних перегородок в якості міжкімнатних дверей, а також часто використовуються для тераси, альтанок і літніх майданчиків.

— Ми також можемо зробити безпорогоу систему з паркуванням стулок. Наші клієнти вибирають їх для тераси, веранди або альтанки.

— Довгий термін служби. Ми використовуємо європейські комплектуючі з високоякісних матеріалів, а наше безпечне загартоване скло має товщину 10 мм.

— Розсувні системи для терас FLOPPY SPIN використовують тоді, коли потрібно повністю відкрити отвір. Ви можете зрушити секції частково або в будь-яку сторону.

— Надійність наших конструкцій. Ми застосовуємо міцні контури ущільнення, що дозволяє прибрати зазори.

— Привабливий зовнішній вигляд, який буде ефектно виглядати при оформленні будь-якого інтер’єру.

 

Особливості наших підвісних скляних перегородок

 

FLOPPY можна розділити на два типи, залежить від того, як складаються стулки:

— FLOPPY SPIN — це варіант кріплення, де стулки за допомогою роликових кареток прикріплюються до верхнього несучого профілю. Стулки можна припаркувати, просто зрушивши їх до стіни. Основний плюс — це відсутність паркувальної зони. Це особливо важливо, коли перегородки потрібно встановити в уже зроблені заздалегідь отвори. Такий тип пристрою дозволяє як завгодно зрушувати стулки — в будь-яку зі сторін і звільнити весь отвір.

 

— FLOPPY PARKING — тип кріплення, в якому використовуються дві каретки, тому двері можна відсунути в певну зону паркування. Розсувне безпорогове скління FLOPPY PARKING має практично необмежену кількість варіантів парковки стулок.

 

Обидва ці варіанти підходять як для розміщення всередині приміщення в якості інтер’єрної перегородки, так і для терас, альтанок і веранд, екстер’єру готелів, барів, ресторанів і т.д.